חנות המזכרות של ניקי

בכל מקום תיירותי בעולם אפשר למצוא חנויות לממכר מזכרות, לרוב ימכרו בחנויות אלו מוצרים עם שם הכפר/עיר/מדינה/אתר מוטבעים עליהם, הפריטים כוללים כוסיות לשוטים, מחזיקי מפתחות, מגנטים למקרר ועוד שלל אופציות, בכל מקום שבו אבקר אכנס לפחות פעם אחת לחנות כזו כדי לרכוש מגנט עם שם העיר וכוסות לשוטים עבור האוסף הנכבד של הבת שלי.

החנויות האלו דומות אחת לשנייה ולא משנה העיר או המדינה שבה נבקר, מחירי הפריטים בחנות לא עולים על מספר בודדים של יורו (באירופה) או שווה ערך במדינות האחרות, השטאנץ ידוע והרשות נתונה, לפעמים ימכרו מעבר למזכרות גם מוצרים המיוחדים לאזור, שמן זית של ספק מקומי, ריבה ביתית או אפילו מפה צבעונית בעבודת יד.

אבל אני רוצה לספר לכם על חנות אחת עם בעלת בית מעניינת ומיוחדת, החנות של ניקי

החנות של ניקי נמצאת באחד מכפרי זגוריה, היא נמצאת על הכביש הראשי של הכפר בדרך לאחת התצפיות, לכאורה חנות שנמצאת על אם הדרך חסרת כל ייחוד, אבל אני מקפיד לפקוד את החנות כל פעם שאני עובר בדרך הזו.

ניקי חייכנית ושמחה ולא משנה העונה או השעה, היא חמימה ולבבית גם אם אנחנו נפגשים לעשר דקות כל כמה חודשים, החנות שלה עמוסה בפריטים הקטנים, המקררים עמוסים לעייפה במים צוננים ומשקאות קלים לרווחת העוברים בדרך.

אז לכל מי שעובר בדרך אני ממליץ לעצור, לעשות הפסקה קטנה, לכמה דקות, לקנות מזכרות גם אם זה נדוש וקלישאתי ולהצטייד בשתייה מרעננת , לי תמיד כיף להזכר במקומות שביקרתי בהם כשאני פותח את המקרר בבית כדי להוציא משהו…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram